..:: Original War - Throwback ::..
Nemáš ještě účet? Zaregistruj se!
Throwback logo
Čeština English

Otázky a odpovědi FAQ

FAQ

21.9.2013
Oddělovač
D: Zdravím. Proč TB verze 6.5 píše při zakladání disconnected? Ukazovalo mi to už i verzi 6.5M, existuje to?
O: Throwback, má vlastní Launcher, zkrz něj se zapínají nebo vypínají nové zbraně, podle toho se mění verze módu mezi s M a bez M. Verze módu s M a bez M se nemohou spojit.

D: Hraju OW na windows 8, a používám fix pro Windows 8, nelze spustit launcher.
O: Při použití knihoven z fix pro Windows 8, smažte d3d8.dll , jinak vám nepůjde spustit TB launcher. Nemějte obavy, hra i nadále poběží skvěle.
Steam > Original War > Návody > Windows 8 Fix #Úprava: Autor upravil archív, soubor d3d8.dll se již v archívu nevyskytuje.

D: Mam problém, když dohraji 2. misi za Araby tak místo další mise tam je konec kampaně. Další misi nejde hrát žádným způsobem.
O: Omlouváme se, ale TB neobsahuje víc jak 2 arabské mise. Throwback je hlavně multiplayerové rozšíření. Přesněji, arabská kampaň je Arabian Story (AS), která je jen součástí TB, TB nemá žádné práva na AS. Záleží jen na vývojovém týmu AS, zda budou další arabské mise. Za Příběh Arabů (Arabian Story - AS) je odpovědná skupina EmersonGames.

D:Ve složce s Original War se mi objevil soubor Throwback.exe, co to je? Musím to používat?
O: Jedná se o vlastní launcher modifikace Throwback. Launcher prakticky umožňuje nastavit to samé, co samotná hra. Tedy rozlišení, přeskočení intra apod. Jediné věci, na které je nutné použít Throwback.exe jsou změna hudby v menu a nastavení jazyku dialogů v multiplayerových misích, které nastavuje launcher podle jazyku v něm nastaveném.

D: Jste normální? Proč má dvojité dělo poloviční poškození?
O: Jedná se o kosmetické změny. Dvojhlavňové zbraně v OW střílí pouze jeden náboj, v Throwback střílí dva náboje, tím pádem se musí snížit poškození o polovinu, protože zbraň střílí dvakrát tolik.

D: Throwback launcher nefunguje jak má, co s tím?
O: Spuštění launcheru jako správce vyřeší mnoho problémů. Pokud to nepomůže, ozvěte se na Throwback podporu.
Oddělovač
Oddělovač

Master Server

OWDedi (Steam VER)2.0.6.143
Altair2.0.6.143_OGL
OWDedi (Latest Patch)3.0.8.242
Domy?lny2.0.6.143_OGL
Oddělovač
obsah rám